O konferencji zobacz program tylko u nas prelegenci wyjątkowa premiera kontakt zgłoś się

Największa Ogólnopolska Konferencja

Menedżerów i Właścicieli Hoteli

20 listopada 2013
Hotel Sound Garden
Warszawa

o konferencji

Szanowni Państwo,

Wiemy, że mimo posiadanego doświadczenia w zarządzaniu hotelem lub obiektem hotelowym wciąż poszukują Państwo pomysłów na to, jak usprawnić codzienne zarządzanie hotelem oraz jak sprawić, aby gość trafił właśnie do Państwa zamiast do konkurencji.

Przeprowadzone przez nas badanie telefoniczne na próbie 300 menedżerów i dyrektorów hoteli jednoznacznie wskazuje, że:

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, stworzyliśmy unikalny na rynku w 100% narzędziowy i wyjątkowo merytoryczny program Największej Ogólnopolskiej Konferencji Menedżerów i Właścicieli Hoteli.

Jest to pierwsza na rynku konferencja bez prezentacji sponsorskich, organizowana wyłącznie po to, aby cały dzień poświęcić na rozwiązywanie Państwa rzeczywistych problemów i owocną wymianę doświadczeń!

Największa Ogólnopolska Konferencja:

  1. 100% merytoryki, żadnych prezentacji sponsorskich i produktowych!
  2. Tylko praktyczne rozwiązania – nie mówimy w sposób górnolotny o trendach w branży, tylko odnosimy się do rzeczywistych, codziennych problemów w zarządzaniu hotelami i sprzedaży usług hotelowych
  3. Jako jedyni przygotowaliśmy studia przypadków – przykłady udanych metamorfoz hoteli, gdzie pokazujemy „krok po kroku” przed jakimi dylematami stawali menedżerowie hoteli przed zmianą i jakie decyzje sprawiły, że ich hotel stał się rentowny.
  4. Żadnej zbędnej teorii – nie marnujemy Państwa czasu! Panele dyskusyjne, panele warsztatowe oraz prelekcje poprowadzą wyłącznie praktycy, którzy na co dzień z sukcesem zajmują się omawianymi przez siebie zagadnieniami
  5. Tematyka dla małych, średnich i dużych hoteli i obiektów hotelowych – pokażemy skuteczne rozwiązania w ramach ograniczeń budżetowych
  6. Wszyscy Prelegenci będą do Państwa dyspozycji w formie indywidualnych konsultacji aż do tygodnia po dacie Konferencji!
Partnerzy: